• slidebg1
  Dr. Robinson Health Club
  ЗДРАВЈЕ, ЕНЕРГИЈА И ВИТАЛНОСТ
 • slidebg1
  Dr. Robinson Health Club
  Нека вашата храна биде ваш лек
  и лекот вашата храна
 • 3dbg
  Dr. Robinson Health Club
  Не прашувајте зошто здравата храна е скапа,
  запрашајте се зошто нездравата храна е евтина

ЗДРАВЈЕ, ЕНЕРГИЈА И ВИТАЛНОСТ

Реиши?

Изборот на храната можете да го направите сами, и последиците ќе ги сносите сами

Повеќе
 • Викторија.Г. -секретарка.

  Мојот климакс сега е под контрола…

  „Здраво. Повторно јас. Само да ви кажам дека Реиши конечно почна да делува и на мене. Веќе изгубив надеж. Мислев дека нема да ми помогнат. По ваша сугестија продолжив да земам 4 капсули Реиши навечер и 4 наутро на празен стомак. Мојот климакс сега е под контрола. Се осеќам порелаксирано. Уживам во животот. Фала.“

 • Брајан.Џ. -средношколец.

  Не можев да трпам луѓе околу себе.

  „ Не можев да трпам луѓе околу себе. Ме правеа напнат и нервозен. Често избувнував и се развикував без причина. Сестра ми ми даде да пијам Реиши капсули. Поминаа 3 недели и веќе ми е доста подобро. Можам да разговарам со другите без да пламнам во гнев. Луѓе, ова делувааааа!“

 • Б.Д. –студент по англ. книжевност.

  Цел живот сум алергичен на домашни животни

  “Цел живот сум алергичен на домашни животни. Катастрофа. Бегав од другата страна на улицата кога некој шеташе куче. 10 дена земам Реиши капсули и симптомите исчезнаа. Значи мајка ми не згрешила. Многу ви благодарам.

Контактирајте не!

Доколку имате некое прашање, Ве молиме да го пополните формуларот. Ќе се потрудиме да Ви одговориме во најкраток рок.